Menu

Złote Laury 2023

Dziękujemy za przyznanie "Złotego Laura 2023"
dla Najlepszego Przedsiębiorcy Powiatu Pszczyńskiego 😊
Restauracja Smak Regionu w Pawłowicach Śl.

"Sukces to nie przypadek, to ciężka praca, wytrwałość, nauka, analiza, poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego co robisz"
Edson Arantes do Nascimento

Złotym Laurem uhonorowane zostało Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Anta" s.c. Anna i Tadeusz Kudła z siedzibą w Studzionce. - Chcemy z żoną bardzo podziękować za Złoty Laur. To nagroda podsumowująca naszą działalność w powiecie pszczyńskim. Firmę prowadzimy od 42 lat. To szmat czasu. Inwestujemy w różnych miejscach, ale szczególnie myślimy o powiecie pszczyńskim. 15 lat temu podjęliśmy decyzję o budowie restauracji i oczywiście wybór padł na powiat pszczyński, na Pawłowice - mówił Tadeusz Kudła, dziękując załodze, dostawcom produktów z regionu i klientom, bez których restauracji Smak Regionu by nie było. Dziękował także rodzinie, w tym córce Soni, która zarządza lokalem.

Źródło: https://www.pless.pl otwiera się w nowym oknie. Zapoznaj się z pełną treścią artykułu: https://www.pless.pl/wiadomosci/81032-foto-zlote-laury-dla-najlepszych-przedsiebiorcow-powiatu-pszczynskiego-poznajcie-laureatow-pszczyna otwiera się w nowym oknie

Powrót

Kontakt

Restauracja Smak Regionu
ul. Katowicka 15
43-250 Pawłowice

+48 32 441 84 51
restauracja@smakregionu.com