Go to: tresc | menu

Targi HaPeS, 21-23 październik 2014r.

W dniach 21-23 października zapraszamy na Targi HaPeS ...

Rozpoczęła się organizowana co dwa lata 10. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów HaPeS 2014. Targi trwają od wtorku 21 października do czwartku, 23 października br. przy ulicy Bytkowskiej 1B w Katowicach.

Zdaniem specjalistów z branż - HaPeS jest najważniejszą i jedyną w Polsce - tak specjalistyczną platformą najnowszych rozwiązań dostępnych na międzynarodowym rynku w zakresie systemów hydraulicznych i pneumatycznych, sterowników, napędów elektrycznych, systemów automatycznego sterowania, hydrauliki siłowej, filtracji, technik pomiarowych i laboratoryjnych, usług inżynierskich, doradztwa technicznego, projektowania i modernizacji systemów automatyzacji produkcji. Każdy HaPeS to premiery i nowości produktowe.

Restauracja „Smak Regionu” zaprasza do swojego stoiska na poczęstunek. Zwiedzający mogą poznać smaki jej dań. Serwowane będą przystawki, zupy, dania rybne i mięsne oraz oczywiście zapraszamy na aromatyczną kawę oraz desery. Odwiedź stoisko Restauracji „Smak Regionu” i przekonaj się, jakie panują tam klimaty. Serdecznie zapraszamy!

© 2011-2019 Restauracja Smak Regionu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: pless-intermedia