Go to: tresc | menu
Rezerwacja stolików
tel.: +48 32 441 84 51
Ładowanie...

O nas

Witamy w Restauracji Smak Regionu

Najlepszy Lokal Gastronomiczny w powiecie pszczyńskim
i trzeci w województwie śląskim według plebiscytu Dziennika Zachodniego.

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do restauracji Smak Regionu.
Naszą dewizą jest serwowanie smakowitych potraw za niewielkie pieniądze.


Lokalizacja restauracji na ziemi Śląskiej przy drodze krajowej nr 81 na trasie Wisła-Katowice w bezpośrednim sąsiedztwie stacji paliw stanowi dogodne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Zatrzymujesz się i regenerujesz siły przed dalszą podróżą we wspaniałym klimacie i zaciszu Restauracji Smak Regionu.Wystrój bliski naturze wspaniale oddaje regionalny charakter naszej restauracji i w niebanalny sposób promuje ziemię pszczyńską i śląską. Znajdą tu Państwo przestronne i gustownie urządzone sale. Ściany ozdobione zostały malowidłami. Artysta przeniósł do wnętrza pszczyńskie uliczki, kamienice i pejzaże, niektóre są odwzorowane w skali 1:1, co robi niesamowite wrażenie.

Sale są klimatyzowane, oferują spokój, ciszę i atrakcje dla dzieci. Restauracja jest przyjazna rodzinom z dziećmi, dysponujemy krzesełkami dziecięcymi, przewijakiem oraz kącikami zabaw dla dzieci. Stoliczek piknikowy, klocki, kredki, lalki – każde dziecko znajdzie tu wspaniałe atrakcje dla siebie a rodzice w tym czasie w spokoju mogą zjeść posiłek i nie martwić się o swoje pociechy.

Sale są przystosowane pod wszelakiego rodzaju imprezy okolicznościowe oraz firmowe. (patrz: Oferta)
Zapewniamy własny, duży i bezpieczny parking dla samochodów osobowych i autokarów. Posiadamy specjalny podjazd dla osób niepełnosprawnych i rodzin z wózkami dziecięcymi. Restauracja została wzbogacona o bezpłatny, bezprzewodowy dostępu do Internetu (Wi-Fi). W ciepłe dni bezcenna jest możliwość spożycia posiłku, wypicia aromatycznej kawy lub orzeźwiającego zimnego napoju, skosztowania deseru lub lodów na świeżym powietrzu. Zapraszamy pod parasole ogrodowe z placem zabaw dla dzieci do bezpiecznie ogrodzonego od parkingów letniego ogrodu.

Pięknie urządzone sale restauracyjne, wnętrza o ciepłym i eleganckim klimacie sprzyjają delektowaniu się wyjątkowym smakiem przygotowanych potraw.

Wyśmienita karta dań jest pełna pysznych propozycji kulinarnych. Dania są nie tylko smakowite i pięknie podane, ale też bardzo obfite i zdrowe, ponieważ przygotowane ze świeżych surowców pochodzących w większości od lokalnych producentów, a kolorowy bufet sałatkowy zabierze Państwa w ciekawą podróż smaków i barw.

Przynależność do Szlaku Kulinarnego "Śląskie Smaki" oraz "Szlaku Karpia", promowanie "Piątku z rybą"  doskonale odzwierciedlają nasze oddanie tradycji.

Dobra porada miłej i profesjonalnej obsługi przyczynią się do wspaniale przeżytych chwil, a fachowo przygotowane dania według regionalnej tradycji zaspokoją Państwa kulinarne oczekiwania.

Tradycyjna kuchnia regionalna, śląska i polska są niewątpliwym atutem naszej Restauracji.

© 2011-2021 Restauracja Smak Regionu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności (RODO). Wykonanie: pless-intermedia